Inaczej.

Inwencję twórczą dziś dostałam pod prysznicem.

Pomyślałam, że w natłoku decyzji i zmian zwyczajnie boisz się, tego czego nie znasz, że wybierzesz źle lub jeszcze gorzej. I to jest hamulcem zmian.

Ja też mam swoje straszki, jednak JESTEM WIĘKSZA NIŻ ONE. Mimo mego 153 cm wzrostu. Nie banie się jest głupotą, ale permanentne banie się jest głupotą jeszcze większą. No przecież wiadomo, że część Twoich decyzji przyniosła coś dobrego, a część….niekoniecznie. To taka droga, którą kroczy każdy. Każdy tak ma. I już.

Pomyśl co możesz zrobić inaczej niż dotychczas. Troszkę inaczej. Na próbę. 2 tygodnie lub 4. Jak będzie niefajnie, to wrócisz do swojego dotychczasowego modelu. Do tego co znasz.

Moje inaczej są następujące:

piszę ten wpis bez napisania go wcześniej do zeszytu

połowa mnie

wstawiłam obrazek, choć byłam pewna, że nie umiem tego robić

zamiast biegać 10 km co 2 dzień, wyleguję się godzinami na pomoście, zanim zawodowe rzeczy mnie pochłoną

założyłam konto na IG, choć dotychczas uważałam, że to zbędna fanaberia

przez 1,5 godziny cierpliwie czekałam w banku na umówioną wcześniej i opóźniającą się rozmowę i nie pozwoliłam aby irytacja mnie ogarnęła , ani nie wkręcałam się, że to brak szacunku dla klienta VIP

Te kilka rzeczy może wydawać Ci się bzdurkami, ale dla mnie to są moje przekroczenia mojego „nie potrafię”. Otóż potrafię, a nawet mam z tego powodu pewną satysfakcję, że nie poddałam się.

Każdy z nas potrzebuje swoich małych i dużych osobistych sukcesów. Do kolekcji. Do nauki. Do wzmocnienia wiary w swoje możliwości. Do rozciągnięcia swego potencjału. Do pokazania sobie i światu, że ja jestem i coś znaczę.

Zatem zachęcam Cię załóż swój klaser ze znaczkami INACZEJ. To będzie trwać tyle, ile postanowisz. Coś Ci się otworzy, coś zamknie. Coś skręci w inną stronę. Coś zatrzymasz. I już będzie Twoje. Na zawsze. Bo poznasz siebie. Bardziej.

Udanej kolekcji. Pochwal się…..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© 2020: Takilajf | GREEN EYE Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress